visačka na dveře šedobílá

Visačka originálního vzhledu. Autorská práce.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Na objednávku - 3 dny (3 ks)
Kód: K0007
179 Kč / ks 147,93 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Kategorie: Visačky
Hmotnost: 0.05 kg

Originální visačka na kliku od Vašeho bytu, domu, chalupy nebo pokoje. Všude tam, kde jste doma, kde je Vám dobře a máte to tam rádi. Visačka je ve tvaru s otevřeným otvorem. Luxusní visačka, která je krásnou ozdobou vstupních dveří. Visačka, která toho opravdu mnoho vydrží.

TIP: Hodí se na svatební přípravy.

  • Compact bílošedé barvy
  • tl. 3mm s černým jádrem
  • způsob provedení - frézování
  • šířka visačky 7cm
  • výška ramínka 21cm
  • průměr otvoru 3,5cm

 

Visačku je možné opatřit logem či textem (laser - jen černě - viz černé jádro). Pro zaslání podkladů je nutné nás předem kontaktovat poštou eshop@elegantnidekorace.cz  Odsoulasení podkladů je podmínkou pro objednání textu či loga.

Objednává se zvlášť.

 

Visačka na dveře je vyrobena z velice kvalitního a moderního kompaktního materiálu. Kompaktní desky, nebo také zkráceně ,,Compacty", jsou vysokotlaké lamináty (HPL) s oboustranným dekorem. Vzhledem ke své vysoké odolnosti a pevnosti jsou Compacty vhodné právě pro frézované objekty. Díky vysoké kvalitě tohoto materiálu je možné volit i malé tloušťky (3 - 4mm) a vytvořit tak velmi elegantní dekoraci na dveře s osobitým designem. Povrch je odolný proti vodě, je tedy možné použit visačku i na dveře v koupelnách. Visačka na dveře je vyrobena v bílošedém dekoru s černým probarveným jádrem.

 

PS: Potřebujete větší množství tohoto zboží? Jiné barvy? Jiného tvaru? Kontaktujte nás vnitřní poštou a my ho pro Vás vyrobíme.

  

 

Výrobce děrovaných panelů " pegboard " , frézovaných ramínek a jiných dekorací v České republice.