Ramínko Jana

 
  • 1 z 3
 

Ramínko "Jana".

S tímto ramínkem zaručeně uděláte radost všem Janičkám, Jančám, či Janinkám.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do
23.9.2020
Cena 345,45 Kč / ks bez DPH
418 Kč / ks    
Kategorie Ramínka
 

Ramínko Jana je vhodným dárkem k narozeninám, ke svátku, dárek pro milovanou osobu, svatební dárek, dárek k Vánocům a nebo jen tak, z lásky. Je to dárek pro všechny Janinky, Janči, Jáni, Jáji a Janušky. Svátek má dle českého kalendáře 24. května a je to druhé nejčetnější jméno dívek a dam u nás. Takže pokud nějakou Janču znáte, popřejte ji vše nejlepší třeba s tímto ramínkem. Vždyť Jany to jsou světice.

 

  • Compact bílé barvy
  • tl. 4mm s černým jádrem
  • způsob provedení - frézování
  • šířka ramínka 43cm
  • výška 24cm

 

Ramínko Jana je vyrobeno z velice kvalitního a moderního kompaktního materiálu. Kompaktní desky, nebo také zkráceně „Compacty“, jsou vysokotlaké lamináty (HPL) s oboustranným dekorem. Vzhledem ke své vysoké odolnosti a pevnosti jsou Compacty vhodné právě pro frézované objekty. Díky vysoké kvalitě tohoto materiálu je možné volit i malé tloušťky (4mm) a vytvořit tak velmi elegantní dekoraci do každého šatníku s osobitým designem. Povrch je odolný proti vodě, je tedy možné použit ramínko též v koupelnách. Ramínko Jana je vyrobeno v bílém dekoru s černým probarveným jádrem.

 

 

Hmotnost 0.13 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Setrváním a dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.