Věrnostní program

Jsme rádi, když se k nám do obchůdku vracíte, a jako odměnu jsme si pro Vás připravili speciální věrnostní program.

Poznejte výhody registrace na Elegantnidekorace.cz .

  • Zaregistrujte se a nakupujte výhodněji. Jako "registrovaný zákazník" jste při svých objednávkách považován za důvěryhodného zákazníka (žádná falešná objednávka nebo nekalá konkurence) a proto si zasloužíte při objednávce nad 2 kusy u jednoho stejného zboží získat 5% slevu na nákup. Uvádíte jen nezbytně nutné informace. Žádné údaje navíc. 

 

  • Chcete-li získat více i pro své přátele a kamarády získejte 1 pozitivní hodnocení kladné hodnocení a staňte se "VIP zákazníkem". Při další objednávce nad 2 kusy získáte pak slevu 10%. Jedno pozitivní hodnocení se Vám v uživatelském účtu zobrazí, pokud nakoupíte v celkovém součtu za více než 3.000,- Kč. (V potaz se berou pouze automaticky udělené pozitivní hodnocení za jeden nákup v celkové částce nad 3.000.-Kč.)

 

Pokud zákazník provede nákup jako "neregistrovaný zákazník", není dodatečně možné status změnit a hodnocení a slevu získat.

 

* Vyhrazujeme si právo na úpravu věrnostního programu v průběhu roku i bez předchozího upozornění.

Tento web používá soubory cookie. Setrváním a dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.