Používané materiály

Překližka

PŘEKLIŽKA - CO TO Ta překližka VLASTNĚ JE?

Překližka vznikne, když slepíte tři a více loupaných nebo krájených dýh. Směry dýh (let) kolmo střídáte a vznikne Vám deska, která má vynikající mechanické vlastnosti, může být velkých rozměrů a má široké spektrum použití.

Tak tyto desky používáme na naše elegantní písmena, čísla a dekorace. 

IMG_3140 - kopie

ukázka - buková překližka s compaktem

 

Compact

Compact - co to ten compact vlastně je?           

Tak tedy od začátku. 

Pro naše ramínka jsme velmi dlouho vybírali vhodný a kvalitní materiál. Potřebovali jsme materiál, který se bude dobře opracovávat, bude kvalitní, pevný a přesto tenký, stálobarevný a hygienický.

Tak jsme našli kompaktní materiály - zkráceně - compact, nebo česky kompakt. Jde o vrstveně lisované materiály s různými druhy jader (černé, hnědé i barevné). Skládají se z melaminovou pryskyřicí impregnovaných dekorových papírů, několika fenolovou pryskyřicí impregnovaných jádrových vrstev a ochranné vrstvy overlay (v překladu - pokrytí, nátěr, překrytí, potah).

Výrobci je označují zkratkou HPL (vysokotlaké lamináty) a garantují jejich široké využití (pro interiéry a exteriéry) i jejich vynikající mechanickou pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Materiál je dovážený ze zahraničí a k jeho opracování musíte mít kvalitní know-how - tedy dovednost, jak na to a prvotřídní zázemí.

Tak z tohoto materiálu jsou naše úžasná ramínka.       ramínko srdce valentýnské 2c

 Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Setrváním a dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.